Menu główne

W galerii:

kategoria: Maróz 4-11 VIII 2006 fotka nr: 33

Na szczycie wzgórza, w dole wyraźnie słychać szum rzeki

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Zamknięte!

Dodany: 13.11.2007, 10:40

Drzwi zamknięteWybrałem się jak co niedzielę na zakupy, a tu jakże przykra niespodzianka! Prawie wszystko zamknięte, nawet kwiaciarnie - otwarte są tylko sklepiki, gdzie pracuje sam właściciel, lub zatrudnia osoby pracujące na umowę o dzieło/zlecenia - razi nie tyle sam zakaz, co forma, w jakiej on istnieje

Objechałem prawie całe osiedle, żeby kupić chlebek i parę innych potrzebnych artykułów. Po co takie zakazy/nakazy? Czemu ciągle ktoś chce za mnie decydować, kiedy mam pracować, a kiedy nie? Wszyscy są niezadowoleni:

Jaki zatem jest sens takich regulacji? I tak większość sklepów jest zamkniętych w niedzielę i święta. Komu tak bardzo przeszkadza nasza wolność? Dlaczego jeden człowiek zawsze stara się narzucić swoje poglądy, wiarę, przekonania drugiemu? Chodzi o nasze dobro, czy raczej o nieposkromioną chęć władzy objawiającą się pędem do kontroli i regulacji wszystkiego co się da? Obawiam się niestety, że o to drugie. Pozdrawiam.

komentarze [3] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Dodaj komentarz:

Wypełnij formularz (* - pola wymagane)

autor.gif Autor*:

email.gif Email:

gg.gif Gg:

www.gif Www:

Treść komentarza*: (nie więcej niż 999 znaków)

:) :( ;) :D :> :? :hell: :p :] :/ :lol: :cry: :help: :ok: :wow: :ysz: :angry: :* :tuli: :wstydnis:

Pozostało do wykorzystania znaków:

Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 2/88/197/297332/1792761