Menu główne

W galerii:

kategoria: Moje zdjęcia fotka nr: 5

Doglądam karkóweczki i kiełbasek

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Zamknięte!

Dodany: 13.11.2007, 10:40

Drzwi zamknięteWybrałem się jak co niedzielę na zakupy, a tu jakże przykra niespodzianka! Prawie wszystko zamknięte, nawet kwiaciarnie - otwarte są tylko sklepiki, gdzie pracuje sam właściciel, lub zatrudnia osoby pracujące na umowę o dzieło/zlecenia - razi nie tyle sam zakaz, co forma, w jakiej on istnieje

Objechałem prawie całe osiedle, żeby kupić chlebek i parę innych potrzebnych artykułów. Po co takie zakazy/nakazy? Czemu ciągle ktoś chce za mnie decydować, kiedy mam pracować, a kiedy nie? Wszyscy są niezadowoleni:

Jaki zatem jest sens takich regulacji? I tak większość sklepów jest zamkniętych w niedzielę i święta. Komu tak bardzo przeszkadza nasza wolność? Dlaczego jeden człowiek zawsze stara się narzucić swoje poglądy, wiarę, przekonania drugiemu? Chodzi o nasze dobro, czy raczej o nieposkromioną chęć władzy objawiającą się pędem do kontroli i regulacji wszystkiego co się da? Obawiam się niestety, że o to drugie. Pozdrawiam.

komentarze [3] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Komentarze:

Dodany: 19.11.2007, 23:01

Skomentował: malafka malafka@wp.pl

jestem zszokowana !!! az na tyle nie bylam poinformowana co sie dzieje tak naprawde w tej Polsce, co to sie wyrabia !! Oczywiscie zgadzam sie z Twoja opinia na ten temat z tymi marketami no i nie tylko... zszokowalo mnie to bo tego nie bylo i nie spodziewalam sie ze tak bedzie, na serio, tu gdzie jestem to jest normalne ze pozamykane sa markety ale owszem sa pootwierane prywaciaze, miac mi sie chce bo to nie miesci mi sie w glowie, no coz ja nie mam na to wplywu tak jak wiekzosc robia co chca i jak se chca.
POZDRAWIAM


Dodany: 17.11.2007, 14:27

Skomentował: Pilsener

Większe zakupy to łatwiej, często po drodze się zajeżdża a i pogoda nie nastraja do spacerów


Dodany: 17.11.2007, 13:07

Skomentował: Euzebiusz

Michale - masz tak blisko do Duetu i jedziesz samochodem? Więcej ruchu


Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 4/84/197/297332/1792746