Menu główne

W galerii:

kategoria: Maróz 4-11 VIII 2006 fotka nr: 20

W jednym z najwyższych punktów - 312 metrów nad poziomem morza

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Zmiany na stronie

Dodany: 04.12.2007, 12:08

Witajcie po krótkiej przerwie Każdy wie jak to jest - człowiek zapracowany, zalatany, poświęca swój wolny czas Natalci , a także gra w brydża od czasu do czasu . Nic zatem dziwnego, że zaniedbuje własne podwórko - zmiany na stronie idą dość opornie. Mimo to odpaliłem dziś nowy skrypt - księgę gości. Postawiłem sobie za cel:

Jeśli chodzi o oskryptowanie: gotowy jest system dodawania notek (kiedyś opierałem się o ps news), a od dziś księga gości! - skrypt napisany przeze mnie od podstaw, nowoczesny kod, dwu-poziomowa ochrona anty spamowa i rozbudowana walidacja danych (jak coś robić, to porządnie). Wkrótce skrypt artykułów, a w dalszej perspektywie: linkownia i przebudowa całości.
Wykonanie grafiki planuję zlecić profesjonaliście, łącznie z wykonaniem zdjęć - ale to dalsza przyszłość.
Treść niestety najgorzej na tym wyjdzie - mimo to postaram się wkrótce dodać jakąś nową konwencję brydżową, tabelę lub artykuł związany z brydżem. W dalszej przyszłości analizator rozdań on-line. Pozdrawiam!

komentarze [0] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Dodaj komentarz:

Wypełnij formularz (* - pola wymagane)

autor.gif Autor*:

email.gif Email:

gg.gif Gg:

www.gif Www:

Treść komentarza*: (nie więcej niż 999 znaków)

:) :( ;) :D :> :? :hell: :p :] :/ :lol: :cry: :help: :ok: :wow: :ysz: :angry: :* :tuli: :wstydnis:

Pozostało do wykorzystania znaków:

Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 4/88/197/297332/1792760