Menu główne

W galerii:

kategoria: Wesele 25-26 VIII 2007 fotka nr: 3

Pan Młody, zaprawiony w imprezach nie odczuł negatywnych skutków wieczoru kawalerskiego

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Zmiany na stronie

Dodany: 04.12.2007, 12:08

Witajcie po krótkiej przerwie Każdy wie jak to jest - człowiek zapracowany, zalatany, poświęca swój wolny czas Natalci , a także gra w brydża od czasu do czasu . Nic zatem dziwnego, że zaniedbuje własne podwórko - zmiany na stronie idą dość opornie. Mimo to odpaliłem dziś nowy skrypt - księgę gości. Postawiłem sobie za cel:

Jeśli chodzi o oskryptowanie: gotowy jest system dodawania notek (kiedyś opierałem się o ps news), a od dziś księga gości! - skrypt napisany przeze mnie od podstaw, nowoczesny kod, dwu-poziomowa ochrona anty spamowa i rozbudowana walidacja danych (jak coś robić, to porządnie). Wkrótce skrypt artykułów, a w dalszej perspektywie: linkownia i przebudowa całości.
Wykonanie grafiki planuję zlecić profesjonaliście, łącznie z wykonaniem zdjęć - ale to dalsza przyszłość.
Treść niestety najgorzej na tym wyjdzie - mimo to postaram się wkrótce dodać jakąś nową konwencję brydżową, tabelę lub artykuł związany z brydżem. W dalszej przyszłości analizator rozdań on-line. Pozdrawiam!

komentarze [0] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 3/90/197/297333/1792787