Menu główne

W galerii:

kategoria: Wesele 25-26 VIII 2007 fotka nr: 10

Gratulacjom nie było końca - dzieci licznych i tłuściutkich

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Bananowa giełda

Dodany: 16.01.2008, 15:44

Gospodarka i ekonomia to nudy na pudy, smuty, zrzędzenie i ślęczenie nad jakimiś słupkami, wykresikami etc. Jednak nie sposób skomentować ostatnich nagłówków prasowych dotyczących naszej giełdy: "Rzeź na GPW", "Trwa dramat inwestorów". Dlaczego GPW jest taka ważna? Choćby dlatego, że tam inwestują swoje środki OFE, czyli jakby nie patrzył - nasze emerytury. Na giełdzie inwestuje klasa średnia, firmy, wielu drobnych ciułaczy - oni wszyscy tracą.

Od początku roku trwa wyprzedaż, która w ostatnich dwóch dniach przybrała znamiona paniki - z giełdy masowo uciekają ludzie, których przyciągnęła nieustająca od kilku lat hossa oraz reklamy TFI - czyli funduszy inwestycyjnych, które miały być maszynką do zarabiania mamony. Słabość naszej giełdy zwiastuje także okres dekoniunktury: wysoka inflacja, rosnące koszty płac i stopy procentowe na pewno odbiją się na wzroście gospodarczym.

W brydża też nie można ciągle wygrywać - przychodzą gorsze dni, albo zwykły pech. Mi na niedawnym KMP poszło całkiem przyzwoicie, jednak nie ze wszystkich rozdań jestem zadowolony - podobnie jak ze swoich inwestycji giełdowych

Pozdrawiam i życzę jak najmniejszych strat w tych trudnych czasach

komentarze [0] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Dodaj komentarz:

Wypełnij formularz (* - pola wymagane)

autor.gif Autor*:

email.gif Email:

gg.gif Gg:

www.gif Www:

Treść komentarza*: (nie więcej niż 999 znaków)

:) :( ;) :D :> :? :hell: :p :] :/ :lol: :cry: :help: :ok: :wow: :ysz: :angry: :* :tuli: :wstydnis:

Pozostało do wykorzystania znaków:

Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 2/44/172/289764/1743391