Menu główne

W galerii:

kategoria: Maróz 4-11 VIII 2006 fotka nr: 8

Jeszcze nie zapomniałem jak się strzela

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Znowu molestowanie jakieś?

Dodany: 29.01.2008, 08:33

StorczykNa zdjęciu obok śliczny storczyk - Natalcia dostała go oczywiście ode mnie razem z i - zasługuje na to, choćby dlatego, że pomimo pracy (często do 21) doskonale sobie radzi na studiach Storczyki są śliczne (mi się podobają) a przy tym bardzo trwałe.

Ostatnio Olsztynem wstrząsnęła ofera z prezydentem znanym dobrze pod kryptonimem CJM - podobno molestował, gwałcił, paradował w stroju Adama po ratuszu i klnął jak szewc Mam wyjechane na polityków wszystkich opcji, ale zawsze to jakaś rozrywka

Ponieważ w poprzednim roku słabo udzielałem się brydżowo, w tym chcę to nadrobić - w niedzielę jadę do Biskupca na dwa turnieje. Ostatnio idzie mi nieźle, ale mam problemy z koncentracją - pewnie to przez stres i niewyspanie, a może po prostu braki kondycyjne spowodowane przerwą w grze. Pozdrawiam wszystkich

komentarze [4] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 3/40/172/289762/1743375