Menu główne

W galerii:

kategoria: Tunezja 6-13 IX 2005 fotka nr: 4

Pływam sobie w basenie hotelowym

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Będzie mi go brakowało...

Dodany: 10.02.2008, 17:49

Stary fotelA konkretnie tego fotela - zmieniłem niedawno pracę, rozstając się z firmą, z którą współpracowałem przez ponad 5 lat. Musiałem opuścić swoje stanowisko pracy, a fotela oczywiście nie mogłem zabrać ze sobą Człowiek przywiązuje się do rzeczy - na szczęście nowa praca jest pod wieloma innymi względami lepsza i nie będziemy zbyt złośliwi, domagając się od pracodawcy wypasionego fotela konkretnej marki

Ostatnio sporo grałem w brydża - nie bez szczęścia: zająłem bardzo dobre miejsce w długofalowej klasyfikacji za styczeń, byłem też w Biskupcu gdzie załapałem się na nagrodę rzeczową w postaci termowentylatora "bardzo znanej marki", wyprodukowanego zapewne przez synów Konfucjusza W brydżu niewiele jest nagród, o wiele bardziej niż zajęte miejsce czy zdobyte nagrody daje satysfakcja z dobrej gry. Pozdrawiam wszystkich!

komentarze [4] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Dodaj komentarz:

Wypełnij formularz (* - pola wymagane)

autor.gif Autor*:

email.gif Email:

gg.gif Gg:

www.gif Www:

Treść komentarza*: (nie więcej niż 999 znaków)

:) :( ;) :D :> :? :hell: :p :] :/ :lol: :cry: :help: :ok: :wow: :ysz: :angry: :* :tuli: :wstydnis:

Pozostało do wykorzystania znaków:

Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 2/44/172/289764/1743390