Menu główne

W galerii:

kategoria: Maróz 4-11 VIII 2006 fotka nr: 14

Natalia także miala swój (wcale niemały) udział w wiosłowaniu

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaito¶ci

Strona jest ci±gle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i tre¶ci, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualno¶ci

Wesołych ¶wi±t!

Dodany: 23.12.2008, 22:40

I szczę¶liwego Nowego Roku oczywi¶cie! Mam nadzieję, że Wasze ¶więta będ± udane, co najmniej tak jak moje Co prawda nie ma ¶niegu, za to wieje jak... no ale nie można mieć wszystkiego. Tak się czasem zastanawiam, czy nie dokonać jakiego¶ małego podsumowania mijaj±cego roku? Spróbujmy:

1. W życiu prywatnym - Natalia nie wyrzuciła mnie z domu, więc już jaki¶ sukces jest Duży dla niej i

2. W brydżu też nie poszło Ľle - grałem mniej niż w zeszłym roku, ale nagrałem więcej punktów klasyfikacyjnych, moja drużyna także pomimo braku najlepszej pary (oby wracali do zdrowia jak najszybciej) zajęła niezłe (jak na taki skład oczywi¶cie) miejsce w ¶rodku tabeli.

3. W życiu zawodowym i finansowym - wtopiłem trochę przez kryzys finansowy, ale nie za dużo Poza tym zmieniłem pracę - praca jak praca, każda ma jakie¶ wady i zalety, ale jak człowiek chce się rozwijać musi co jaki¶ czas j± zmieniać, nie wyobrażam sobie pracować 40 lat na tym samym stanowisku, zmiany (aczkolwiek nie gwałtowne i kontrolowane) s± korzystne w życiu.

A plany na rok przyszły? Planuję może trochę więcej pracować, może grać, planuję też razem z Natali± wyskoczyć gdzie¶ do ciepłych krajów - czy się uda, to czas pokaże - nie jestem z tych, co rok planuj± z góry dzień do dnia i godzinę do godziny. Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia w Nowym Roku!

komentarze [2] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Komentarze:

Dodany: 23.08.2012, 07:58

Skomentował: RhqKFLlX info@appletreemediaw

sty05 Wierz mi że nam sprawiło to więcej prjznemyości Babciu Krysiu.Teraz czas na odchudzanie Jeśli zostałabyś jeszcze miesiąc nie byłbym w stanie ubrać większości swoich ciuchf3w. I tak w garniturze przemieściłem się o dziurkę w pasku A te sudeckie wczoraj Będą mi się chyba śniły.Coś niesamowitego Dziękuję.


Dodany: 28.01.2009, 16:25

Skomentował: możdżulek


Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 3/132/144/302557/1823618