Menu główne

W galerii:

kategoria: Maróz 4-11 VIII 2006 fotka nr: 3

Natalia na tle kąpieliska

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Pandemia

Dodany: 31.01.2009, 12:58

Grzane piwoOstatnio przypętało się do mnie jakieś przeziębienie, katary, bronchity itp. to normalne o tej porze roku, zresztą nasz region przoduje jeśli chodzi o liczbę zarażonych. Chcąc odciążyć naszą wspaniałą służbę zdrowia postanowiłem podleczyć się domowymi metodami, a w dodatku połączyć przyjemne z pożytecznym i zrobić grzane piwko, oto mój przepis:

Sposób przygotowania jest oczywisty: podgrzewamy wszystko na małym ogniu, próbujemy i jeśli zachodzi taka potrzeba doprawiamy. Warto też połączyć to z tradycyjnym leczeniem, dziś mamy do wyboru szeroką gamę leków bez recepty: płyn antyseptyczny do płukania gardełka, rutyna, witamina C i B, wapno, paracetamol - sprawdzają się znakomicie przy przeziębieniach, jednak gdy przyplącze się coś poważniejszego (grypa, angina) lepiej udać się do lekarza! Pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę

komentarze [2] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Dodaj komentarz:

Wypełnij formularz (* - pola wymagane)

autor.gif Autor*:

email.gif Email:

gg.gif Gg:

www.gif Www:

Treść komentarza*: (nie więcej niż 999 znaków)

:) :( ;) :D :> :? :hell: :p :] :/ :lol: :cry: :help: :ok: :wow: :ysz: :angry: :* :tuli: :wstydnis:

Pozostało do wykorzystania znaków:

Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 3/152/181/311581/1874408