Menu główne

W galerii:

kategoria: Tunezja 6-13 IX 2005 fotka nr: 5

Urząd - kraj jest zbiurokratyzowany jak na dyktaturę przystało...

Brydż

W dziale brydż znajdziesz "abc brydża", konwencje brydżowe, tabele wyników i IMP, kalkulator rozkładów i rachunek prawdopodobieństwa w brydżu. Zapraszam!

Rozmaitości

Strona jest ciągle ulepszana - aktualnie pracuje nad oskryptowaniem, nie mogę zaniedbać też grafiki i treści, priorytetem dla mnie jest dział brydż. Dziękuję za wszystkie uwagi.

Aktualności

Atak zimy

Dodany: 28.01.2010, 19:53

Wypadek na zaśnieżonej drodze, źródło: GOJakby mało było miesiąca mrozów, zwłaszcza ostatnich - ponad 20 stopniowych (w sumie nawet fajnie się jeździło, bo co drugi samochód nie odpalił i na drogach pusto), to od wczoraj śnieg wali jak szalony powodując chaos komunikacyjny i wiele wypadków, zwłaszcza z udziałem TIRów.

Pomimo tego nowy rok zaczął się dość pomyślnie: robota jeszcze jest, bank z chałupy nie eksmitował, wygrałem pierwszy turniej w tym roku, nawet samochód odpalił na mrozie - można to przyjąć za dobrą wróżbę

Mało ostatnio piszę, ale jakoś zimą najchętniej bym zapadł w sen zimowy Dobrze, że już końcówka stycznia, dni coraz dłuższe, wstaje się lepiej i jak wychodzisz z pracy to nie jest ciemno. Tak jak patrzę przez okno to ciężko mi jest uwierzyć w to globalne ocieplenie - podobno zbliżamy się do końca "ery ciepłej" związanej ze wzmożoną aktywnością słońca i mają wrócić zaspy po pas Jak będzie czas pokaże - pozdrawiam wszystkich w nowym roku, oby był mniej kryzysowy niż poprzedni

komentarze [2] skomentuj

Naskrobał: Pilsener


Powrót

Copyright © by Pilsener, mail: lp.pw@kereneslip wizyt: 3/68/211/286432/1705177